12 stycznia 2018 roku maturzyści wraz z Gronem Pedagogicznym naszej szkoły bawili się na Balu Studniówkowym, który odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej. A jak się bawili?

Zobaczcie sami :) Zdjęcia

Było żywiołowo, elegancko, uroczyście i swobodnie... Na pewno wielu z nas zapamięta tę noc na wiele lat!

W imieniu organizatorów konkursu „Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie" pragniemy zaprosić uczniów do udziału w drugiej edycji konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Politechnikę Koszalińską we współpracy z firmą GlobalLogic S.A i ma na celu popularyzację Wiedzy z zakresu informatyki, programowania i matematyki. Prowadzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych, pozwala młodzieży na rozwijanie zainteresowań i wiedzy w dziedzinie nauk technicznych.