VIII Rejonowy Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Koszalina i okolic, z okazji przypadającego na dzień 22 marca ŚWIATOWEGO DNIA WODY I DNIA MORZA BAŁTYCKIEGO.
Już po raz ósmy zapraszamy młodych fotografików do udziału w konkursie o wodzie, w tym roku pt. „Ptactwo wodne”.

REGULAMIN

Pani Emilia Kosnowska, wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 i nauczyciel matematyki, została laureatką plebiscytu - NAUCZYCIEL NA MEDAL WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Gratulujemy!

W dniach od 9 do 11 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół nr 2 odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przeprowadzili na terenie szkoły zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP.

Dzięki hojności całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać kwotę 436,93 złotych.

Zespół Szkół nr 2 po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne serce i chętnie pomaga innym.

Dziękujemy bardzo!!!

Dla kogo?:

Młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego

Cel konkursu:

- zwrócenie uwagi na wpływ głośnych dźwięków na narząd słuchu,

- uwrażliwienie na potrzebę dbania o bębenki słuchowe, poprzez odpowiednie słuchanie  muzyki przez słuchawki,

- budzenie i rozwijanie zainteresowania  przyczynami coraz częściej spotykanego niedosłuchu wśród młodych ludzi,

- prezentacja twórczości młodzieży.

WIĘCEJ INFORMACJI