Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w ubiegłym roku, mają możliwość w okresie zimowym doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich i aktywnego spędzania czasu w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Gimnazjaliści i licealiści zjawiają się całymi klasami na lodowisku.  
Wraz z nauczycielem  klasa Ia i I gc wybrała się na łyżwy na lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia na lodowisku stanowiły nie lada atrakcję i uczniowie chętnie w nich uczestniczyli.  Sprawiły one wiele radości nawet tym uczniom, którzy nie przepadają za  ćwiczeniami fizycznymi. Na lodowisku im weselej, tym lepiej. Był berek, nauka jazdy na łyżwach przy bandzie, mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać kunszt zaawansowanych łyżwiarzy, którzy samodzielnie pokonywali kolejne kółka niczym nasz złoty medalista olimpijski Zbigniew Bródka.

Zabawa na łyżwach jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. Takie lekcje wszystkim bardzo się podobają i tylko szkoda, że lodowisko nie jest czynne cały rok!