Nasz kolejny wyjazd w ramach projektu Erasmus+ zaliczamy do bardzo udanych. Tym razem uczestnicy spotkali się w Bukareszcie w Rumunii. Tydzień od 06 do 12 marca 2016r. spędziliśmy bardzo intensywnie. Mogliśmy zobaczyć, jak funkcjonuje rumuńska szkoła, braliśmy udział w lekcjach z naszymi kolegami, dowiedzieliśmy się, jak wygląda ich styl życia w szkole i w domu, ponieważ mieszkałyśmy u naszych koleżanek z Rumunii.

 

 Wspomnienia ucznia z pobytu

 

 "Cóż... Pomimo żartobliwych pogłosek na temat Rumunii powiem szczerze, iż zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bukareszt okazał się przyjemnym i przede wszystkim przyjaznym miastem, świetnie spędziłem swój czas! Ludzie genialni, przyjaźni, komunikatywni, łamiący wszelkie stereotypy! Pogoda fajniutka i ten klimat który naprawdę mi podszedł do gustu, coś wspaniałego! Uważam, że wybór tego państwa jako miejsce wymiany było najlepszym wyborem jakiego mogłem dokonać, nie zmienił bym swojej decyzji. Podsumowując, oceniając całokształt wyprawy (Nie tylko lokalizacja, ludzie ale też i sam program Erasmus wraz z jego grafikiem) bez wahania przyznaję 9.5/10 i każdemu serdecznie polecam taką atrakcję!"