Drodzy Absolwenci,

Jubileusz naszej szkoły coraz bliżej... Jeśli nie zapisaliście się na tegoroczny Zjazd Absolwentów, macie jeszcze czas.

Czekamy na Was do 27 września!

 

W tym roku mija 60-lecie istnienia Szkoły na ulicy Jedności 9. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniała nazwę i profil kształcenia, dopasowując się do zmieniającej się rzeczywistości. W budynku mieściły się m.in. Zasadnicza Szkoła Budowlana, Technikum Budowlane, Technikum Drogowe, Technikum Chemiczne, Technikum Geodezyjne, Zespół Szkół Budowlanych, V Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 4. Z tej okazji już teraz serdecznie zapraszamy Was na uroczyste obchody jubileuszu Szkoły dla absolwentów, które odbędą się dnia 7 października 2017 r.

Harmonogram Zjazdu Absolwentów:

7.10.2017 – sobota

9:30 – 11:00 rejestracja uczestników w ZS nr 2 im. St. Lema w Koszalinie

11:00 – otwarcie Zjazdu

12:00 – wspólne zdjęcie

12:30 – 14:00 – spotkania w klasach, zwiedzanie szkoły, kawiarenka w auli

19:00 – Bal Absolwentów z wieloma atrakcjami w Minibrowarze Kowal w Koszalinie

Prosimy o przesyłanie zdjęć z czasów szkolnych na Facebooka Zespołu Szkół nr 2 im. S. Lema w Koszalinie.

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA ZJAZD

Termin przesyłania kart zgłoszeniowych oraz dokonywania wpłat gotówkowych upływa dnia 8 września 2017 r.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 94 342-47-84 (sekretariat szkoły).