Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro – jakie możliwości zapewnia ErpBox?

Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro – jakie możliwości zapewnia ErpBox?

Warto przeczytać

Sprawne i wydajne funkcjonowanie sklepu internetowego, który prowadzi sprzedaż wielokanałową, nie jest czymś, co przeciętny sprzedawca jest w stanie osiągnąć samodzielnie.

Największym wyzwaniem, jakie stoi przed e-przedsiębiorcą decydującym się na prowadzenie działalności na kilku platformach jednocześnie, jest efektywna synchronizacja stanów magazynowych. Przy ręcznym zarządzaniu magazynem istnieje spore ryzyko błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim, nie wspominając już o tym, jak bardzo czasochłonne jest to przedsięwzięcie.

Co w takim razie stanowi najlepszą odpowiedź na ten problem? Warto zastanowić się nad wprowadzeniem odpowiedniego oprogramowania, które proces ten będzie przeprowadzać automatycznie. Idealnym kandydatem jest tu system ErpBox oraz zapewniana przez niego automatyczna synchronizacja stanów w Allegro (oraz w wielu innych popularnych platformach do sprzedaży internetowej).

Co zapewnia automatyczna synchronizacja stanów w Allegro i kiedy jest niezbędna?

Nie można zaprzeczyć, że prowadząc sprzedaż w wielu kanałach jednocześnie, o wiele łatwiej jest dotrzeć do znacznie szerszej bazy klientów. Połączenie strony domowej oraz popularnych marketplace, takich jak Allegro, eBay czy Amazon to krótka droga do wysokich zysków, stąd tak częste wykorzystanie tego rozwiązania wśród internetowych sprzedawców.

Warto podkreślić, że przy takim modelu prowadzeniu biznesu automatyczna synchronizacja stanów w Allegro, jaką zapewnia ErpBox, to absolutna podstawa oraz najlepszy sposób na to, aby zniwelować ryzyko błędów czy opóźnień. W szerokim zakresie możliwości synchronizacji magazynowej, jakie zapewnia system ErpBox, warto wymienić:

 • dużą kontrolę nad stanem magazynu,
 • włączenie aktualizacji stanu magazynowego,
 • łatwe zarządzanie sprzedażą,
 • brak ryzyka błędów wynikających z ręcznej obsługi magazynów,
 • znaczną oszczędność czasu.

Korzyści z ErpBox przy sprzedaży wielokanałowej – o czym warto wiedzieć?

Jako nowoczesna i często aktualizowana platforma do zarządzania sprzedażą internetową, ErpBox pozwala na łatwe, wygodne i komfortowe obsługiwanie wielu kanałów jednocześnie. Dzięki mnogości opcji można w ten sposób wykorzystać pełnię potencjału e-sklepu. Należy wymienić tu następujące funkcje, dzięki którym działanie w marketplace takich jak eBay czy Allegro staje się szybsze i wydajniejsze:

 • aktualizacja stanu magazynowego,
 • czytelne filtrowanie aukcji,
 • automatyczne uzupełnianie pól podstawowych poprzez wbudowany zestaw parametrów,
 • możliwość masowego dodawania aukcji,
 • synchronizacja aukcji, cen oraz ilości,
 • łatwy wybór zdjęć do aukcji z bazy produktów,
 • szybkie, intuicyjne wystawianie aukcji (także w formie wielowariantowej),
 • tworzenie ustandaryzowanego opisu w ramach szablonu aukcji,
 • i wiele więcej!

Pełna automatyzacja i liczne udogodnienia sprawiają, że obsługa zamówień z dowolnej platformy e-commerce staje się niezwykle prosta. ErpBox zapewnia kompleksowy dostęp do niezbędnych narzędzi dla każdego e-sprzedawcy, co z pewnością przełoży się na liczne sukcesy w branży.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments