Dorothy Howell - książki o torebkach i nie tylko

Dorothy Howell – książki o torebkach i nie tylko

Artykuł miesiąca

Dorothy Howell – książki o torebkach i nie tylko Autorka świetnych kryminałów z wątkami dotyczącymi torebek damskich i nie tylko.

Dorothy Howell – książki o torebkach i nie tylko

 

Bohaterką przedstawioną w książkach tej pisarki jest Haley Randolph. To sprytna dziewczyna, która łatwo pakuje się w kłopoty. Niełatwo z nich wychodzi i przeżywa nowe przygody. Są one mniej lub bardziej ryzykowne. Zawsze jest się z czego pośmiać. Humor na co dzień nikomu nie zaszkodzi, a nawet pomoże. Dowcipne dialogi, treść napisana z humorem, który zadowoli wiele osób.

Dorothy Howell – przykładowe tytuły dzieł:

1.„Torebki i morderstwo”
2.„Torebki i klątwy”
3.„Torebki i trucizna”
4.„Torebki i strzelanina”

Zabawne wydarzenia zawarte w tych powieściach zachęcą do czytania wiele kobiet w różnych kategoriach wiekowych. Cała kolekcja o torebkach może być świetnym pomysłem na prezent na dowolnie wybraną okazję. Urodziny, imieniny, dzień matki, dzień babci, dzień dziecka. Książki te mogą czytać także mężczyźni, ale skierowane są głównie do kobiet. Nastolatek, dorosłych, każdych. One znajdą tutaj wiele dla siebie i licznych znajomych.

Dlaczego warto przeczytać o przygodach Haley?
Losy Haley Randolph są zabawne, poprawiają humor. Pracuje one w domu towarowym. Nie lubi tej pracy. Nie przepada też za sprzedawanym tam towarem. Jej prawdziwą pasją są markowe torebki. Lubi je kolekcjonować. Zachwyca się samym ich widokiem. Ma w swojej kolekcji kilka modeli. Razem ze swoją najlepszą przyjaciółką organizuje torebkowe przyjęcia. Sprzedaje na nich różne torebki. Oprócz pracy w sklepie Haley także studiuje na uniwersytecie, żeby zdobyć lepszą pracę, więcej płatną.

Dlaczego warto mieć na swojej półce?
Wszystkie warto mieć na swojej półce. Będą się tam ładnie prezentowały wydania w twardej i miękkiej oprawie. Posiadając je wszystkie, możesz do nich wracać w każdej, wybranej przez ciebie chwili. Nadają się na plaże, do samolotu, tramwaju, pociągu. Atrakcyjne ceny zachęcają do kupna. Warto porównać je sobie w licznych księgarniach dostępnych w internetowej porównywarce cen. Zaoszczędzisz dzięki temu czas i pieniądze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments