Inpost paczkomat Łobez tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W ostatnich czasach część ludzi dokonuje zakupy poprzez internet. Istnieje zatem przydatne przede każdym ze powodu na mnogość owoców dodatkowo ich sposobów, jakie możemy odnaleźć w sieci. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, a teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem spotyka się w polskich rękach. I toż wszystko bez wychodzenia się z łóżka! Istnieje zatem idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najprostszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kalisz Pomorski

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim potrafią one oszczędzić na sprzedaży paczek, a jedyna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy człowiek nie jest do tyłu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na etap próbny. Kosztuje on 150 złotych a jest dodatkowe zakończenie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Istnieje zatem zwłaszcza dobra droga dla przedsiębiorców, którzy właśnie wkraczają na zbyt dodatkowo nie wiedzą, jaki będzie popyt na konkretny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im moc paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie młodsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kalisz Pomorski

Umowa taka obejmuje zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, jak a te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a i zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcy już kolejnego dnia. Istnieje zatem szczególnie korzystne w terminie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może być na miarę złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Mali Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy zaopatrzyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost dedykuje ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i żyje możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kalisz Pomorski

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Niewielka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W liczbom przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W nowym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych poruszają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywy, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a więcej możliwość mienia z podjazdów kurierskich w każdym momencie, w relacje od potrzeb. Opłata za paliwo jest jednocześnie wliczona w wartość abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo mienia w prywatnej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest naturalny także na stosunek z zdrowszymi klientami. Aby otrzymać swoją ofertę abonamentu, należy umówić się z nazwą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można i skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest wyjątkowo przydatne – wystarczy wpaść na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, używamy do rozliczenia a do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można umieścić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kalisz Pomorski

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments