Jak zachować

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się silna i wyjątkowa!

Prasóweczki

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się praktyczna i atrakcyjna! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie planowałem Ciż zadziałać w utracie wagi? Skoro tak, to nie jesteś taż.

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym powstaniesz się praktyczna i atrakcyjna!

Według wykonanych w Polsce badań, ponad 80% kobiet chcą schudnąć i mało 70% nie jest szczęśliwa ze swojej kwalifikacji i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się oczywiście nie bez sensu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie natur i prowokuje inne choroby. Analiza naukowa zamieszczona w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 różnymi rodzajami nowotworów, w obecnym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na wesele wygrana w akcji o małą sylwetkę prawdopodobnie istnieć prostsza, niż zakładasz. Przeczytaj nasze porady i zastanów się, czy któraś z nazwanych przez nas przyczyn nie mieszka na przeszkodzie do bycia szczupłej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Mogłoby się wydawać, że im nieco jesz, tym szybciej osiągniesz nasz plan. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało odpowiada na szybką utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i chroniąc je jak tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą również wywołać zachcianki żywieniowe, które przyczyniają się do powstania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który zapewnia, że stracisz więcej niż sam do dwóch kilogramów tygodniowo bez ćwiczeń jest chyba krótkotrwały w wynikach. Rozważ zainwestowanie w indywidualnie przygotowany dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom potrafi się wtedy okazać, że chudnięcie może dobrze nie zbiera się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Grasz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest darmową przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni jeść każdego dnia i tylko 44 procent miało jakieś wzięcie na punkt zrównoważonej diety i energii fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, i ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, by na bieżąco śledzić energię tworzoną i spalaną.

Zwolnij z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie dostarcza nas do zwiększenia liczbie spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do negatywnych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy także zatrzymywanie zbędnych ilości wody w układzie, co sprawia m.in. wahaniami wagi, uczuciem znużenia i minusa energii, a także niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i nogami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments