Katarzyna Puzyńska – świetna polska autorka kryminałów

Katarzyna Puzyńska – świetna polska autorka kryminałów

Promocja i Reklama

Znana z dziewięciu tomów książek z wątkami kryminalnymi oraz obyczajowymi. Zawierają wydarzenia, które dzieją się w fikcyjnej wsi o nazwie Lipowo. Bohaterami są między innymi policjanci z miejscowego posterunku.

Katarzyna Puzyńska – świetna polska autorka kryminałów

 

Daniel Podgórski, Emilia Strzałkowska, Klementyna Kopp. To tylko niektórzy. Jest także Weronika Nowakowska, która w pierwszym tomie przeprowadza się do Lipowa z Warszawy. Potem jej losy są różne. Posiada konie, psa.

Autorka cały czas tworzy. Warto zapoznać się z jej twórczością.
Katarzyna Puzyńska – spis tytułów sagi o Lipowie
1. „Motylek”
2. „Więcej czerwieni”
3.„Trzydziesta pierwsza”
4. „Z jednym wyjątkiem”
5. „Utopce’
6. „Łaskun”
7.„Dom czwarty”
8. „Czarne narcycy”
9. „Nora”

W 2019 roku ukaże się kolejny tom pt. „Rodzanice”. Fani autorki nie mogą się już do
czekać nowej lektury.

Katarzyna Puzyńska – inne dzieła pisarki
Ukazały się także książki o innej tematyce. Na przykład dzieło pt. „Policjanci. Ulica”, które pokazuje pracę w tym zawodzie. Zawiera wywiady z policjantami.
Katarzyna Puzyńska – cykl o Lipowie – od czego zacząć czytać/
Nie trzeba zaczynać lektury od pierwszego tomu. Można to robić od dowolnego z listy dostępnych. Zapoznaj się z treścią jednego i zdecyduj, czy czytać pozostałe tomy sagi. Po przeczytaniu każdego można wracać do całej kolekcji.

Katarzyna Puzyńska – czy warto?
Jeśli przeczytasz jeden tom, to na pewno zechcesz poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. I wtedy kupisz pozostałe. Książki Katarzyny Puzyńskiej mają dużą liczbę stron. Autorka nie nudzi czytelnika ani przez chwilę. Dzieła ciekawią od początku do zaskakującego końca.

Katarzyna Puzyńska – kolekcja w prezencie
Jest to bardzo dobry pomysł na prezent. Okazji nie brakuje. Urodziny, imieniny, dzień matki, dzień kobiet, dzień chłopaka, inne. Kolekcja może stanowić prezent dla kogoś lub dla ciebie. Będzie się ładnie prezentować na półce z książkami. Dziewięć tomów o podobnych graficznie okładkach wygląda bardzo ładnie. Możesz także zachęcić do ich kupna znajomych, zamieszczając zdjęcie swojej kolekcji na portalach społecznościowych.

Jak widać, warto zapoznać się z tymi kryminałami. Stanowią świetną lekturę dla osób w różnych kategoriach wiekowych. Kobiet, mężczyzn, wszystkich, którzy cenią dobrą książkę i chcą spędzić miło czas czytając nie tylko w domu, ale także w parku, na plaży, pociągu, samolocie, innym miejscu. Można czytać w wersji tradycyjnej lub elektronicznej na specjalnie do tego przeznaczonym czytniku. Wybierz najlepszą dla siebie opcje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments