Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

Mezoterapia Zawiercie

ślaskie

Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w wagi główne. Mezoterapia to sam z prostszych sposobów podawanych w znacznych klinikach dermatologii. Pielęgnuje bowiem skórę, pewnie ją uzupełniając i odmładzając. Substancje aktywne wtłaczane bezpośrednio pod skórę szybko oddziałują na jej regenerację i całą rewitalizację.

 

Mezoterapia Ogrodzieniec
Rodzaje mezoterapii

Mezoterapia z lat uważana jest za najskuteczniejszą metodę odmładzania skóry. Zasadniczo odznacza się zabieg igłowy i bezigłowy. Ważny z nich dostosowuje się w odmładzaniu skóry, leczeniu cellulitu, zwalczaniu rozstępów oraz przy nadmiernym wypadaniu włosów i łysieniu. Podczas zabiegu odczuwalny jest trudny dyskomfort, który uzależniony jest z zastosowaniem niewielkich igieł wtłaczających odżywcze substancje w wielkie warstwy skóry. Natomiast mezoterapia bezigłowa grana jest za pomocą specjalnego urządzenia, które pozwala wprowadzenie substancji w głąb skóry, bez potrzeby jej nakłuwania. Istnieje toż stała korzyść dla pań z ograniczonym progiem bólu.
Mezoterapia Ogrodzieniec

mezoterapia ZAMÓW

Skąd taka popularność zabiegu?
Mezoterapia Ogrodzieniec

Mikronakłucia umożliwiają iniekcję specjalnego koktajlu witamin również zagranicznych substancji odżywczych bezpośrednio pod skórę. Skład oraz proporcje preparatu zależne są z miejsca nakłuć i celu terapii. Mieszanka substancji stosowana istnieje na głębokość 0,5-4 mm pod skórę, w drogach ok. 5 mm. W relacji z obszaru mięsa oraz oczekiwanego efektu uzyskuje się klasyczne punktowe iniekcje śródskórne, podczas których powstają niewielkie grudki. Czasem grany istnieje przecież system linijnych nakłuć. Znana istnieje też metoda nappage, czyli seria bardzo gwałtownych i tanich nakłuć, skutkująca niewielką widocznością śladów po zabiegu. W niniejszym faktu jednak istotna ilość preparatu siedzi na skórze.
Mezoterapia Ogrodzieniec

Dermapen – hit w strefie mezoterapii

Dermapen to rodzaj najnowocześniejszej mezoterapii igłowej, stosującej w niniejszym sensie specjalne urządzenie. Zbyt wielką skuteczność metody odpowiada moduł dermapen, który zawiera zestaw 12, miarowo pulsujących igieł, które poznają się pod skórę na głębokość od 0,5 do 2,5 mm. Urządzenie precyzyjnie aplikuje substancje bezpośrednio do skóry właściwej. Dermapen z częstotliwością 1300 nakłuć na minutę wprowadza koktajl wykonujący się głównie z kwasu hialuronowego, witamin a substancji pomocniczych. Podczas terapii uzyskuje się również z osocza bogatopłytkowego, czyli nowoczesnej metody redukcji zmarszczek. Należy dodać, że mikroigły są wymienne i zrobione ze określeni chirurgicznej, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień czy reakcji alergicznych jest ograniczone do minimum. Urządzenie jest to jasne i funkcjonalne, oraz jego pozycję stale rośnie.

Efekty po wykonaniu mezoterapii

Koktajl wstrzykiwany podczas mezoterapii stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu umacnia się gęstość i elastyczność skóry. Widoczne ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i redukcja przebarwień są widoczne zaraz po pierwszym zabiegu. W relacji od partii ciała, na jakiej uprawiana jest mezoterapia, oczywiste są efekty, takie jak:

powstrzymanie wypadania włosów,
zwiększenie grubości naskórka,
wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek,
redukcja przebarwień,
spłycenie ran i rozjaśnienie rozstępów,
nawilżenie skóry.
Przeciwwskazania do mezoterapii
Mezoterapia Ogrodzieniec

Mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym, lecz należy zachować wyjątkową uwaga, jeżeli na skórze wydobywają się infekcje o ropnym podłożu. Ponadto lekarze podkreślają, że zabieg nie powinien być prowadzony u pań w ciąży oraz u osób zmagających się z zaawansowaną cukrzycą oraz wadami nowotworowymi.

Mezoterapia Ogrodzieniec

Mezoterapia igłowa to zabieg, którego efekty odpowiedzialne są zaraz po pierwszej sesji w gabinecie medycyny estetycznej. Istnieje toż to idealne rozwiązanie dla kobiet, jakie w bliski sposób chcą pozbyć się problemów ze zwiotczałą skórą oraz zdobywają do przywrócenia cerze młodzieńczego blasku. Warto dodać, że stanowi zatem również idealna metoda na pozbycie się blizn, rozstępów czy cellulitu, a dodatkowo droga na dobrą grę z nadmiernym wypadaniem włosów.

Mezoterapia Ogrodzieniec

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Wiosenna rewitalizacja ciała, czyli mezoterapia w roli głównej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments