Oxygen Not Included i start 30 lipca 2019

Oxygen Not Included i start 30 lipca 2019

Artykuł miesiąca

Gra polega na budowaniu bazy w podziemiach asteroidy. Znajdziemy tu też rozgrywkę surwiwalową oraz konieczność stałego rozwoju i eksploracji. Wraz z postępem naukowym będziemy w stanie konstruować maszyny i budynki rozmaitego przeznaczenia. Ustawiczny progres pozwoli na przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku, a nawet na podbicie kosmosu.

Oxygen Not Included i start 30 lipca 2019

Gracz przeciw środowisku.

W Oxygen not Included prowadzimy stałą walkę z nieprzyjaznym środowiskiem. Naszym zadaniem jest przetrwanie, a w tym celu zmuszeni jesteśmy do stałego postępu. Popadając w stagnację, widzimy nieuchronny koniec koloni. Zależą od nas losy wszystkich jej mieszkańców. Pytanie brzmi, czy podołamy wszystkim obowiązkom.

Tak wiele pracy dla małego duplikanta.

Tu grę rozpoczyna się z małą dawką pożywienia, krótkimi zasobami tlenu i całkowitą dawką niczego więcej. Dobrze, że duplikanci – czyli mieszkańcy naszej koloni, wyposażeni są w nowoczesny sprzęt do kopania tuneli i stawiania budynków. Prowadzimy ekspansję, znajdujemy gejzery, wydobywamy węgiel. Sadzimy warzywa i hodujemy zwierzęta. Mięso i biomasę przetwarzamy na wartościowe pożywienie. Dokopujemy się do powierzchni i stawiamy pierwsze kroki w kosmosie. Z oczywistych przyczyn na asteroidzie brakuje atmosfery. Wreszcie budujemy rakietę i szkolimy pilotów, by spróbowali podbić kosmos i dolecieć do najdalszych ciał niebieskich.

Pełne wydanie i data premiery.

Wraz z najnowszą aktualizacją i planowanym pełnym wydaniem 30 lipca 2019 roku, otrzymaliśmy możliwość wyboru warunków środowiskowych koloni. Możemy wystartować na jednej z kilkunastu asteroid. Jesteśmy także w stanie wybrać warunki panujące na każdej z nich, co w łącznym rozrachunku daje setki możliwości startowych.

Wraz z planowanym pełnym wydaniem, zostało dodanych kilka nowych budynków, roślin i gatunków zwierząt. Umożliwiono spalanie drewna i wytwarzanie w ten sposób energii. Dodano wiele nowych map oraz zaktualizowano drzewo rozwoju. Gra ciągle zwiększa swoje rozmiary, a patrząc na przeszłe wydania tego producenta, można spodziewać się wsparcia także długo po planowanej dacie pełnej premiery.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments