promocja mcdonalds

Promocja mcDonalds Leśna

Prasóweczki

Regularnie restauracja McDonald organizuje dla własnych użytkowników promocje i zniżki. Do najczęściej wykorzystywanych należą kupony na rezultaty w doskonałych cenach czy darmowa dostawa przy zamówieniu na pewną ilość przez zewnętrznego dostawcę. Ósmego czerwca wystartowała nowa promocja McDonald’s, w której do zgarnięcia jest 1 000 000 nagród. Samo co wystarczy zrobić, to zajmować zainstalowaną aplikację jakości oraz wziąć zakupu jakiegokolwiek produktu objętego promocją. Na ekranie pojawi się wirtualna zdrapka, pod którą przenosić będą nagrody. Doświadcz i weź darmowe frytki, napój, kanapkę czy shake. Nie licz, loteria jest jedynie do 5 lipca 2020 roku.

Promocja mcDonalds Bolków

Start w reklam loterYEAH w McDonald
W który rozwiązanie możesz skorzystać z loterYeah w McDonald’s? Pierwszym etapem będzie zainstalowanie aplikacji na Twój telefon i dodanie w przed swoich możliwościach, takich jak imię czy adres e-mail. Wtedy w zakładce OkazYeah możemy wykonać zakupu na jakiś produkt dostępny w kolekcji. Restauracja stale aktualizuje wszystkie efekty oraz zestawy objęte promocją, najlepiej więc sięgać do aplikacji na bieżąco. Każde złożone zamówienie uprawnia nas do użycia z wielu darmowych nagród. Wejdź w „Sprawdź, czy wygrałeś”, zdrap zdrapkę dostępną online i sprawdź, jaką kanapkę albo shake’a możesz otrzymać. Wiele promocji produktowych widocznych jest w specyficznym terminie też miejscu. Jeśli jakieś zestawy nie są objęte imprezą to konieczne stanowi aktualne w reklamach szczegółowych materiału w aplikacji.

 

Promocja McDonald's - loterYeah

 

Promocja mcDonalds Bolków

zobacz również Opinie klientów

Loteria realizowana istnieje na gruncie całego świata w restauracjach McDonald. Promocja mcDonalds Bolków , w jakim chcemy wziąć wkład w reklam możemy wyszukać w usłudze lokalizacji łatwej w aplikacji. OkazYeah wykorzystać można również online, kiedy także przy zakupie w restauracji. Przy tworzeniu zamówienia wystarczy tylko podać sprzedawcy kod kreskowy do zeskanowania bądź spowodować mu alfanumeryczny kod po kliknięciu w kod kreskowy, gdy zeskanowanie sprawia trudności. Z propozycje skorzystać można jeszcze w trakcie automatycznego zamówienia w punktu, po prostu skanując kod lub w McDrivie, dyktując sprzedawcy alfanumeryczny kod kreskowy. Pamiętaj, że przy rozpoczęciu każdej oferty miany jest okres dostępnej realizacji. Po jego upłynięciu nie będziesz teraz mógł jeszcze skorzystać z reklam. Promocja mcDonalds Bolków

Nagroda za wkład w imprezie prosta jest jedynie w sezonie do dwóch godzin od czasu dokonania zakupu produktu promocyjnego. Wygrany kupon jest istotny przez dokładny tydzień z jego wzięcia a mocna zorganizować go w wolnej restauracji McDonald objętej promocją loterYeah.

Korzyści z budowie aplikacji
Aplikacja McDonald’s prosta istnieje na Android oraz IOS. Po jej budowie uzyskujesz wstęp do wielu możliwości oraz reklam, możesz przeglądać aktualnie dostępne kupony i zdobywać z nich również przez mobilną aplikację kiedy a w restauracji. Wystarczy podać kod wyświetlony na ekranie smartfona w trakcie realizacji zamówienia. Dodatkowo, kiedy najdzie Cię ochota, aby zjeść coś smacznego i mocnego, prosta w aplikacji lokalizacja McDonald’s pokaże Ci najdroższą restaurację w przestrzeni. Przydatne będą godziny otwarcia poszczególnych sklepów, a jeszcze możliwości dodatkowe jak usługa Mc Drive, darmowe Wi-Fi czy strefa dla niemowlęta oraz śniadania. Ciekawym wyjściem jest praca bezpośredniego kontaktu telefonicznego przez aplikacje – wystarczy kliknąć w okienko z telefonem i staniem powiązani z wybraną restauracją. Promocja mcDonalds Bolków

Nagrody do odebrania
Cenę produktów poświęconych na wygrane w imprezie LoterYeah ma ponad 6 milionów złotych. Pełna lista zestawów wraz z ich wielkością a wartościami widoczna jest w regulaminie promocji. W puli nagród znajdują się:

cheeseburger;
frytki średnie;
mały shake 250 ml;
kurczakburger;
kurczak mcnuggets w kwocie 6 sztuk;
mały napój coca-cola zero;
mała kawa cappucino 200 ml;
burger BigMac.
Loteria obowiązuje lecz w niektórych restauracjach. Listę sklepów objętych promocją można odszukać na ścianie internetowej marki. Produkty promocyjne będą wydawane jedynie w sezonie od 8 czerwca 2020 roku do 5 lipca 2020 roku do końca dnia. Promocja mcDonalds Bolków

zobacz również promocja McDonald’s

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments