Szkoła WingFoila FunSurf - naucz się lewitować nad wodą!

Szkoła WingFoila FunSurf – naucz się lewitować nad wodą!

Artykuł miesiąca Warto przeczytać

Jesteś osobą, uwielbiającą porządną dawkę adrenaliny i emocji? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Szkoła wingfoila FunSurf posiada w swojej ofercie szereg aktywności związanych ze sportami wodnymi, skierowanych do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Wśród nich znajdziesz m.in. profesjonalne szkolenia z zakresu wingfoila, dzięki którym nauczysz się operować wingiem, a także utrzymywać równowagę na desce windsurfingowej. Jeżeli chciałbyś poznać sposób na lewitowanie nad wodą, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się nieco bliżej z działalnością szkoły FunSurf!

Profesjonalne lekcje na wingfoilu

Nauka sportów wodnych nie wymaga świetnej kondycji, czy też doświadczenia, jednak warto posiadać minimalne umiejętności pływania, aby móc utrzymać się na wodzie w razie upadku. Każdy, kto chociaż raz w życiu uprawiał sporty wodne, wie, że najbezpieczniejszą formą oswajania się z tego typu aktywnością jest zdecydowanie się na pomoc ze strony profesjonalistów. Dlatego też lekcje na wingfoilu organizowane przez szkołę FunSurf stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chciałaby rozpocząć swoją przygodę z wingfoilem, jak i pozostałymi dyscyplinami sportów wodnych. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i licencjonowanych instruktorów, dla których sport jest największą, życiową pasją. Możesz więc liczyć na ogromne wsparcie i pomoc z ich strony przez cały okres trwania kursu bądź obozu. Podczas szkoleń kursanci otrzymują profesjonalne i najnowocześniejsze wyposażone, piankę, a także pełne ubezpieczenie.

Szkoła WingFoila FunSurf - naucz się lewitować nad wodą!

Windsurfing też jest fajny!

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, szkoła FunSurf specjalizuje się w nauce sportów wodnych, do których należy nie tylko wingfoil, ale również windsurfing oraz kitesurfing. Oferta FunSurf obejmuje zarówno kursy, jak i obozy skierowane do osób w różnym wieku oraz stopniu zaawansowania i doświadczenia. Możesz więc skorzystać z oferty bez względu na to, czy kiedykolwiek wcześniej próbowałeś swoich sił w sportach wodnych. Wszystkie szkolenia odbywają się na płytkim i bezpiecznym akwenie w obecności ratownika medycznego. Oprócz tego kursanci asekurowani są przez cały zespół instruktorów, znajdujących się na skuterach wodnych. Jeżeli więc masz ochotę przekonać się osobiście, czy wingfoil bądź kitesurfing jest sportem dla Ciebie – zapisz się do FunSurf już teraz! Możesz tego dokonać za pośrednictwem strony internetowej szkoły, gdzie znajdziesz specjalny formularz rezerwacyjny lub poprzez skontaktowanie się z biurem drogą telefoniczną/mailową. Nie trać ani chwili dłużej i odważ się spróbować czegoś nowego!

Szkoła WingFoila FunSurf - naucz się lewitować nad wodą!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments