Woda jonizowana i jej właściwości

Woda jonizowana i jej właściwości

Aktulności

Czy butelki ze specjalnym filtrem węglowym, które zmieniają zwykłą „kranówkę” w najlepszej jakości wodę jonizowaną, to tylko chwyt marketingowy, a może rzeczywiście potrzebny gadżet, który powinien nabyć każdy z nas?

Okazuje się, że moda na tego rodzaju naczynia nie jest bezpodstawna. Śladem za Amerykanami, którzy jako pierwsi rozpowszechnili butelki różnego rodzaju z takim właśnie filtrem, idziemy również my i trzeba przyznać, że takie działanie służy naszemu zdrowiu. Podpowiadamy, dlaczego butelka filtrująca wodę powinna towarzyszyć nam podczas każdej aktywności.

Woda jonizowana a nasz organizm

Medycy z całego świata potwierdzają, jak dobroczynne działanie na nasz organizm ma woda jonizowana. Nie ma wątpliwości, że jej regularne picie ma pozytywny wpływ nie tylko na wygląd i samopoczucie, ale również zdrowie. Okazuje się, że działa zbawiennie na metabolizm, trawienie i cały układ pokarmowy. Znacznie lepiej oczyszcza z toksyn i złogów, ma też znaczenie dla całego układu krwionośnego i układu krążenia. Korzystnie działa na pracę serca, zapobiega miażdżycy. Dobroczynne działanie zauważają również cukrzycy, alergicy, osoby z przewlekłymi chorobami górnych dróg oddechowych.

Woda zjonizowana a nasz wygląd

Czy wiesz, że woda zjonizowana o wiele lepiej nawadnia organizm, dzięki czemu poprawie ulega nasza cera, włosy oraz paznokcie? Skóra staje się bardziej jędrna, znika cellulit, jest też o wiele bardziej nawilżona. Można śmiało powiedzieć, że woda przefiltrowana ma właściwości przeciwstarzeniowe oraz upiększające. Udowodniono również, że świetnie nadaje się do przemywania skóry obarczonej zmianami trądzikowymi. Jest też korzystna dla alergików oraz dzieci, które cierpią z powodu atopowego zapalenia skóry. Jak widać, korzyści z picia i stosowania takiej wody jest multum.

I chociaż rzeczywiście polska „kranówka” nadaje się do bezpośredniego picia, a jej jakość jest dokładnie taka sama jak we wszystkich kranach w całej Unii Europejskiej, to jeśli możemy zadbać o jeszcze lepsze nawadnianie organizmu, gaszenie pragnienia i wpływ wody na nasze zdrowie, to róbmy to. Butelka filtrująca to mała inwestycja finansowa, która wykazuje przecież tak ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie. Co ciekawe, jej producenci oferują różne naczynia, które można dobrać odpowiednio pod względem indywidualnych preferencji. Przydaje się standardowa butelka, ale też bidon idealny do korzystania poza domem. Dla całych rodzin dedykowany jest natomiast dzbanek do użytku domowego.

Artykuł powstał na podstawie informacji ze strony: MocSokow.pl – oficjalny dystrybutor i-Water w Polsce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie informacji ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na zasadzie wiedz ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na podstawie danej ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na bazie wiedz ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na platformie wiedz ze części: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na platformie danej ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na zasadzie wiedz ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danej ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danych ze części: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na platformie informacji ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na zasadzie danych ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na zasadzie wiedzy ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danych ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na zasadzie relacji ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na podstawie wiedzy ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na platformie danych ze części: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na platformie danych ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na zasadzie relacji ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danych ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie relacji ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na zasadzie danej ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na zasadzie wiedz ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na zasadzie wiedzy ze części: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na podstawie informacji ze karty: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danej ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł stanął na platformie informacji ze strony: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na podstawie danych ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na platformie wiedz ze części: Woda jonizowana i jej właściwości […]

trackback

[…] Artykuł powstał na platformie wiedz ze perspektywy: Woda jonizowana i jej właściwości […]