ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Część artystyczna finału WOŚP, nie zrobi się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. – Z przyczyn niezależnych od nas informuje, że strona artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przekazana do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.

ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

 

Przeniesiony zostanie również sztab, który włączał się do ostatniej chwili w Klasie koncertowej ratusza. Podczas 28. Finału liczenie zebranych środków oraz wydawanie i zdawanie puszek będzie utrzymywane w klasy prasowej Hali Milenium (przy wejściu na basen).

– Plusy tych modyfikacji są takie, iż nie martwimy się o pogodę podczas występów artystycznych, a koncert finałowy że zostać wydłużony – dodaje Barwinek.

Sztab WOŚP prowadzi rozmowy i dogrywa opcje światełka do nieba, które kontaktu ze zmiana lokalizacji nie będzie potrafiło zrobić się w zaplanowanej formie. Finał WOŚP zrobi się w niedzielę 12 stycznia. Danych o finale Wielkiej Grupy Świątecznej Pomocy szukaj na teraz na znanym portalu. (stm)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments